Asenho spriječio potpunu katastrofu na ,,Nou kampu“

0

Fudbaleri Barselone bili su ubjedljivi u svom premijernom meču u ovoj sezoni La lige pošto su na svom ,,Nou kampu“ savladali Viljareal sa 4:0.

Katalonci su imali malo duži odmor posle učešća u Ligi šampiona, pa su u 3. kolu odigrali svoj prvi meč u ovoj sezoni i razbili Viljareal.

Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu, gdje je glavnu riječ vodio Ansu Fati. Nova zvijezda Barselone je postigla prva dva gola za svoj tim i to u roku od četiri minuta, a potom je i iznudio i penal koji je realizovao Leo Mesi. Za konačnih 4:0 i to već u prvom dijelu igre pobrinuo se Pau Tores autogolom

Moglo je to biti i ubjedljivije u korist Barse, ali sjajan je na golu ,,Žute podmornice“ bio Serhio Asenho koji je sakupio čak šest odbrana na ovom meču. Viljareal je djelovao bezidejno, loše taktički postavljen, što ide na dušu Unaja Emerija.

Viljareal je tako posle pobjede i remija u prva dva kola zabelježio i poraz.