Atalanta naljutila Lacijo! Ceh plaća Fiorentina!

96

Lacio u okviru 28. kola Serije A dočekuje Fiorentinu na “Olimpico” stadionu u Rimu večeras od 21:45h.

Lacio ulazi u meč posle debakla u Bergamu, gdje su poraženi iako su ima prednost od dva gola već u 11. minutu. Ovaj poraz ih je vratio jedan korak unazad kada je u pitanju trka za ‘Skudeto’ ali oni su nam već nekoliko puta ove sezone dokazali da su spremni za ovakve izazove. Meridian daje kvotu 1.62 na njihovu pobjedu.

Fiorentina je daleko od Evrope, a još dalje od zone ispadanja. Protiv Breše su odigrali samo koliko da ne izgube i održavaju mjesto na tabeli na taj način. Takav pristup igre im se neće isplatiti protiv Lacija koji je mnogo ljut zbog poraza od Atalante. Meridian tipuje na igru 1-1&3+ za koju daje sjajnu kvotu 3.30.

Poznati su po visokom presingu i brzim golovima. Vrlo lako dolaze u šanse i svaka greška na sredini terena skupo košta protivnika. Vidjeli ste protiv Atalante da samo deset minuta opuštenosti u igri kažnjavaju sa dva gola. Da danas postignu dva u prvom poluvremenu Meridian nudi fantastičnu kvotu 4.