BARAŽ: Jedinstvo pred ostankom u 1.CFL, Otrant stekao prednost

0

U prvom meču baraža za ulazak u Meridianbet 1. CFL, Otrant je na domaćem terenu u Ulcinju ostvario pobjedu nad ekipom OFK Mladost rezultatom 1:0.

Ulcinjski tim će tako braniti svoju prednost na DG areni, a njihovi protivnici će nastupiti oslabljeni bez Anđelka Jovanovića, koji je nakon duela sa Marstijepovićem dobio direktan crveni karton u 48. minutu.

Nakon ovoga domaćin je stvorio pritisak i u 74. minutu preko rezerviste Nišimure došao do jedinog pogotka na utakmici.

Revanš utakmica zakazana je za 4. jun na stadionu DG arena, a očekivanja su velika s obzirom na ishod prvog susreta.

U drugom baraž meču, Jedinstvo je ostvarilo značajnu prednost nad Podgoricom pobijedivši sa 3:1 kao gost.

Podgorica je povela rano golom Komije u 15. minutu, ali je Jedinstvo do poluvremena izjednačilo preko Kolića u 18. minutu.

U drugom poluvremenu, Brandao i Kolić sa još jednim golom osigurali su veliku prednost pred revanš koji će se takođe igrati 4. juna u Bijelom Polju.