Benzema u potpuno ludoj završnici donio bod Realu

0

Fudbaleri Valencije i Reala podijelili su bodove na Mestalji u okviru 17. kola La Lige odigravši neriješeno 1:1.

Iako je Real Madrid bio bolji rival tokom cijelog susreta, Valensija je stigla prva do pogotka.

Iz napada u 78. minuti ‘Šišmiši’ stižu u vodjstvo. Soler je iskoristio asistenciju Vasa i matirao večeras odličnog Kurtou.

Pokušavao je Real do kraja meča doći do izjednačenja, ali nisu imali rješenja za večeras odličnu odbranu Valensije sve do sudijske nadoknade.

A onda je nakon velike gužve Benzema u 95. minuti zatresao mrežu domaćih za bod Reala.

Veliku je pomoć imao upravo u svom golmanu koji je šutirao čak dva puta, a nakon posljednjeg udarca lopta je stigla do Francuza.

Real je ostao na diobi prvog mjesta La Lige zajedno s Barselonom, dok je Valensija na osmoj poziciji.