Bez pobjednika u prvom meču

0

Prijateljski duel ženskih omladinskih selekcija Bosne i Hercegovine i Crne Gore završen je remijem – 2:2.

Domaćin je poveo preko Naide Haračić u 33. minutu, da bi gošće u nastavku preokrenule golovima Jelene Karličić u 65. i 67. minutu.

Konačan rezultat postavila je Selma Husić iz jedanaesterca u posljednjem minutu regularnog toka utakmice odigrane u Međugorju.

– Dobra pripremna utakmica. Odigrali smo vrlo korektno tokom cijelog meča. Imali smo vođstvo i priliku da riješimo utakmicu izglednim šansama, pa nas je stigla kazna sa penala u posljednjem minutu. Dali smo priliku svim igračicama da poslije dužeg vremena imaju određenu minutažu u nacionalnom timu, a rezultat na ovakvim utakmicama je u drugom planu. U svakom slučaju, zadovoljni smo prikazanim, istakao je selektor Mirko Marić.

Revanš utakmica zakazana je za četvrtak od 11 časova.

BOSNA I HERCEGOVINA – CRNA GORA 2:2

Sportski centar ,,Međugorje“, Međugorje.