Bilbao za Evropu, Real za slavu, Meridianbet za svoje igrače!

0

Atletiko Bilbao-Osasuna

Pobjedom nad Granadom od 1:0 nadomak su finala kupa kralja čijim osvajanjem bi obezbijedili sebi Evropsku jesen sledeće sezone. Kroz La Ligu teške protivnike imaju ispred sebe ali neće odustati. Na San Mamecu igraju sjajno unazad deset godina i sva tri boda ponijetii sa tog stadiona veoma je teško. Osasuna je sebi obezbijedila koliko-toliko mirnu završnicu sezone i cilj da ostane u La Ligi još jednu godini pa sigurno im u ovom meču pobjeda nije imperativ. Meridianbet prema tome predlaže igru X-1&0-2 po kvoti 7.90 i možda sigurniju varijantu 1X&0-2 po kvoti 1.95

Real Madrid-Celta

Izjava Zinedina Zidana da je šteta da jedan igrač tipa Luke Modrića ima samo osvojenu jednu La Ligu dovoljno govori o tome kakvu su mu planovi u glavi. Osvajanje lige i povratak stare slave je imperativ za ovu sezonu. Tri boda prednosti nad Barselonom nije veliko pa moraju ovakve mečeve rešavati u svoju korist. Igraju veoma sigurno sa malim brojem primljenih golova i najbolja su odbrana u ligi tako da ne očekujemo neku speltakulatnu goleadu od nekih 5,6 golova na ovom meču. 1-1&2-4 je igra koju Meridianbet predlaže i daje sjajnu kvotu 3.05. Eden Azar se oporavio od povrede pa će svoje minute na ovom meču dobiti u drugom poluvremenu. Da povuče i čitav Real svojom dobrom igrom i da postignu 2-3 gola u drugom poluvremenu Meridianbet je spremio kvotu 2.67