Bolt počeo da trese mreže [VIDEO]

0

Ako je suditi po prvim utakmicama, Jusein Bolt neće biti samo atrakcija, već i pojačanje za Sentral Koust Marinerse.

Najbrži čovjek današnjice je u prvoj utakmici koju je počeo kao starter za australijski klub, bio dvostruki strijelac.

Osmostruki olimpijski šampion je na prijateljskom meču Marinersa protiv Mekartur Saut Vesta, svoj prvi gol postigao u 57. minutu, kada je pored brzine, demonstrirao i precizan udarac lijevom nogom.

Deset minuta kasnije pokazao je i da se dobro snalazi kada protivnik pogreši, pa je postigao i drugi gol.

Bolt koji je posle Svjetskog prvenstva 2017. završio svoju karijeru u atletici, zamijenjen je u 75. minutu, a njegov tim je slavio sa 4:0.

Sezona u australijskoj A ligi počinje sljedećeg vikenda, a Marinersi će u prvom kolu gostovati u Brizbejnu.