Bormut , Arsenal i Meridianbet. Odluka pada tek na “Emirates” stadionu u Londonu!

0

1/16 finala FA kupa i neizvjestan meč na “Vitality” stadionu u Bormutu. Izabranici Edija Hoja dočekuju od 21:00h ‘topdžije’ Mikaela Artete, ekipu Arsenala.

FA kup nije prioritet ove sezone za obje ekipe. U Premier ligi su na mjestima ispod njihovih standarda i sigurno da je njihov fokus tamo. Kombinovani sastav i minuti za neke igrače je izbor oba trenera za ovaj meč. Zanimljivo da je Arsenal u seriji od tri remija dok Bormut nema nerijšen rezultat već šest mečeva. Upravo sa Arsenalom su odigrali taj poslednji remi. FA kup je jedino nokaut takmičenje gdje se u slučaju neriješog rezultata igra drugi meč bez prenošenja rezultata iz prvog.

Meridianbet predlaže X kao konačan ishod ovoga susreta i daje kvotu 3.75 da se odluka o prolasku dalje riješi u Londonu na “Emirates” stadionu.

Taj meč u Bormutu je inače prvi meč Artete na klupi Arsenala. Bormut je prvi poveo, Arsenal na vrijeme došao do prvog, ali ne i do drugog gola potrebnog za pobjedu. Da vidimo sada istu tu sutuaciju 1-X Meridianbet daje kvotu 17.60.

Igra po gol u oba poluvremena je očigledna za igru Arsenala ove sezone. Zanimljivo je, da  80% svojih utakmica je Arsenal odigrao tako. Kvota koju daje Meridianbet je 1.70 za tu igru, a predlog je igra I1-2&II1-2 po kvoti 2.62

Kako znamo da je predhodni meč završen rezultatom 1:1, Meridianbet daje kvotu 2.36 da sada u bilo kom trenutku bude 1:1 bez obzira na to kako će se meč završiti.