Bosna i Hercegovina slavila na “Topolici”

0

Ženska omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je od Bosne i Hercegovine u prvom od dva prijateljska meča.

Gošće su slavile sa 2:1, nakon što su već do poluvremena imale dva gola prednosti, zahvaljujući Elmi Huremović i Amri Omeragić.

Konačan rezultat postavila je kapiten Crne Gore Anđela Tošković dvadesetak minuta prije kraja utakmice.

– Gošće su bile bolje i zasluženo pobijedile. Naše djevojke su se borile, pa smo u drugom poluvremenu i nagrađeni golom. Slijedi nam oporavak i priprema za drugu utakmicu. Daćemo prostora i drugim djevojkama koje su pozvane na ovo okupljanje.

Iste ekipe revanš utakmicu odigraće 3. juna od 10 časova, takođe na terenu stadiona Topolica u Baru.

CRNA GORA – BOSNA I HERCEGOVINA 1:2