Božidar Bandović mijenja dinamiku Pračuapa

0

Crnogorski trener Božidar Bandović donosi promjene u ekipu Pračuapa s uvjerljivom pobjedom od 3-1 nad Čonburijem u 14. kolu Thai lige. Ova pobjeda dolazi u ključnom trenutku dok se ekipa bori za opstanak u ligi.

Pračuap je preuzeo inicijativu od početka utakmice, a Kajaroj je već u 8. minuti donio prednost svojoj ekipi. Sejam je udvostručio vodstvo u 35. minuti, ali je Čonburi pronašao put do mreže preko Outare u 45. minuti, smanjujući rezultat na 2-1 prije kraja prvog poluvremena. Međutim, Pračuap je brzo odgovorio, a Derlej je u 50. minuti postigao gol za konačnih 3-1.

Uprkos trenutnom posljednjem mjestu na tabeli s 9 bodova i utakmicom manje od rivala, Pračuap ima razloga za optimizam nakon dolaska Božidara Bandovića. Njegova trenerska ekspertiza i nova energija mogli bi biti ključni za preokret u nastavku sezone, a ova pobjeda protiv Čonburija samo je početak.

Navijači Pračuapa sada s nestrpljenjem prate kako će se ekipa razvijati pod vodstvom Bandovića te se nadaju boljim rezultatima u narednim utakmicama.