BRNOVIĆ: Nije gotovo

0

Nakon prvenstvene, uslijedila je i Kup pobjeda nad Rudarom – Budućnost je, u prvoj utakmici polufinala Kupa Crne Gore, savladala „rudare“ pod Goricom rezultatom 4:1.

„Plavi“ su tako napravili lijepu zalihu pred revanš polufinala masovnijeg takmičenja, koji se igra 8. maja na stadionu pod Golubinjom u Pljevljima.

Plavi tim je odigrao sjajno prvo poluvrijeme, postigao tri lijepa gola, imao još prilika, da bi u drugom igrao malo ležernije u jednom periodu dozvolivši protivniku da smanji na dva gola razlike, ali je u finišu ponovo počeo da dominira i vratio je „plus tri“ pred uzvratnu utakmicu.

Golove za plave su postigli Tonći Mujan (dva), Igor Ivanović i kapiten Luka Mirković, a polufinale Kupa će sigurno pamtiti talentovani tinejdžer Lazar Savović, koji je u svom drugom zvaničnom meču u prvom timu upisao asistenciju za pogodak Mirkovića.

Zadovoljan sam rezultatom, apsolutno, a igrom posebno u prvom poluvremenu. Odigrali smo onako kako želimo, čemu težimo – brzo i agresivno. Dali smo gol na vrijeme, potom još dva, imali i još dvije stopostotne šanse. U nastavku je, međutim, došlo do pada, nisam zadovoljan prvenstveno odnosom, jer moramo da igramo do kraja bez obzira na rezultat, da ne gledamo je li 3:0 ili 4:0, već težimo igri na gol više. Razgovaraću sa igračima na tu temu, jer je drugo poluvrijeme završeno 1:1 i to je opomena, jer Rudar je bio opasan u nastavku“, rekao je šef stručnog štaba Ivan Brnović nakon utakmice, koji se sa ekipom okreće prvenstvu, a o revanšu će razmišljati kada dođe vrijeme…

Imamo dobru zalihu za revanš. Nije gotovo, spremaćemo se kao da je 0:0, a ne 4:1“, jasan je Brnović.