Brnović: U II dijelu meča kao da nam se nije igralo

0

Fudbaleri Budućnosti savladali su u derbiju kola ekipu Zete u Golubovcima lakše nego što je iko očekivao. Rezultat je bio 0:3.

Trener “plavih” Branko Brnović je nakon meča kazao da je prvo poluvrijeme odigrano za desetku, dok je igrom u II dijelu meča malo razočaran.

Prvo poluvrijeme odigrano je za desetku. U nastavku, možda je malo neskromno da kažem, ali sam i pomalo razočaran. Imamo idealan rezultat na poluvremenu, oni sa deset fudbalera na terenu, a mi im dozvolimo nekoliko šuteva. To ne smije da se dešava. Ušli smo u nastavku kao da se nekome ne igra, a da je Zeta postigla jedan gol našli bi se u problemu – rekao je Brnović.

Takođe, Brnović je kazao da se utakmica malo i pokvarila prestrogim isključenjem Ivana Vukčevića,što je za svaku pohvalu i na njega bi mogli da se ugledaju mnogi…

Možda je to isključenje bilo malo prestrogo… Malo se utakmica pokvarila, ali šta je tu je – zaključio je Brnović.