Brodarac eliminisan iz Lige šampiona

0

Fudbaleri Brodarca završili su takmičenje u Ligi šampiona za mlade, porazom u plej-ofu od Mančester Junajteda.

Srpski predstavnik je ostavio solidan utisak, ali je svojim greškama i spletom nesrećnih okolnosti poražen od ekipe sa Old Traforda sa 2:0.

Oba gola su viđena u prvom poluvremenu, u kojem je Brodarac imao veći posjed lopte i djelovao bolje od slavnog rivala. Ekipa koju sa klupe vodi Niki Bat povela je u 19. minutu. Belgijanac Indi Bonen je posle solo prodora šutirao sa 17-18 metara, golman Zdravković je loše reagovao, lopta mu je prešla preko ruke i završila u mreži.

Deset minuta kasnije Voren je želio da centrira, loptu je glavom zakačio Ivančević i skrenuo je u svoj gol, ispostaviće se, za konačnih 2:0.