Bruno Fernandeš vodi Crvene Đavole u Ligu Šampiona!

96

Mančester Junajted danas od 21:00h dočekuje Sauthempton na “Old Traford” stadionu u okviru 35. kola Premier Lige

Ukoliko nemate nalog registrijte se OVDJE i uzmite 10€ bonusa i 100 besplatnih spinova!

Igrom koja podjeća na nekada slavni Mančester došli su do situacije gdje ih pobjede u naredna tri meča vode u Ligu Šampiona. Čelsi i Lester su neočekivanim porazima napravili sebi ogromne probleme pa tako bi Crveni Đavoli današnjom pobjedom zauzeli treću poziciju na tabeli. U sjajnoj su formi i pobjeda je očigledna. Meridian nudi kvotu 1.30 za njihovu pobjedu.

Od nastavka šampionata imaju čak četiri vezane pobjede i u svakom meču postigli su minimum po tri gola. Zanimljivo je da nijednoj ekipi u istoriji Premier lige ovakav učinak nije pošao za rukom. Da danas postignu tri ili više golova D3+ Meridian vam nudi kvotu 2.10 dok je za igru da u oba poluvremena postignu po gol kvota 1.82.

Solsker postavlja novu veoma agresivni taktiku od samoga starta.  Ne prođe ni 30 minuta Crveni Đavoli zatresu mrežu protivnika. Da postignu prvi gol u prvom poluvremenu Meridian nudi kvotu 1.61, a da postignu dva u prvom DI2+ odličnu kvotu 3.05.

Osim Solskera koji je posložio kockice zaslugu za dobre igre Mančestera pripisujemo Brunu Fernandešu. Dolaskom iz Sporting Lisabona cvetaju ruže na Old Trafordu. Nemaju poraz od kada je on u ekipi,a gol u prosjeku postiže u svakom meču. Meridian danas nudi kvotu 2.20 da bude strijelac jednog, 9 da postigne dva i 29 da postigne het-trik. Veoma zanimljivo!

Posjetite meridianbetsport.me za još predloga i analiza Meridiana.