Budućnost osvojila Kup

0

Omladinci Budućnosti osvojili su Kup Crne Gore. Izabranici Vojislava Pejovića savladali su vršnjake iz Grblja rezultatom 4:2 u finalnom susretu koji je večeras odigran na terenu Trening kampa FSCG.

Finalni duel, pored šest postignutih pogodaka, obilježila je atraktivna igra na obje strane i preokret u režiji igrača u plavo-bijelom.

Tim iz Radanovića na odmor je otišao sa pogotkom prednosti koji je u 27. minutu igre obezbijedio Ivančević preciznim udarcem sa sedam metara.

Već u prvom minutu nastavka Budućnost je došla do izjednačenja zahvaljujući Sekuliću koji je iskoristio grešku odbrane rivala da pogodi metu. Pet minuta kasnije napadač „plavo-bijelih“ još jednom se upisao u strijelce, ovog puta udacem sa 12. metara nakon dodavanja Bakića.

Budućnost je u 65. minutu došla do dva gola prednosti preko Klikovca, da bi u 74. minutu Terzić nakon solo akcije četvrti put zatresao mrežu tima iz Radanovića.

Konačan rezultat susreta postavio je Ivančević udarcem glavom u 90. minutu.

Budućnost – Grbalj 4:2

Trening kamp FSCG, Podgorica.

Sudija: Dragan Mijušković.

0:1
– Miloš Ivančević 27′, 1:1 – Balša Sekulić 47′, 2:1 – Balša Sekulić 51′, 3:1 – Vasilije Klikovac 65′, 4:1 – Vasilije Terzić 74′, 4:2 – Miloš Ivančević 90′

Nikola Obradović – Grbalj

Budućnost: Uroš Vukašinović, Petar Šušić, Kujtim Dinoša (Nikola Radulović), Marko Tući, Igor Vukčević (Vasilije Klikovac), Nikola Kumburović, Dušan Bakić, Bojan Roganović (Filip Vukčević), Dino Mušanović (Ognjen Vujošević), Balša Sekulić (Vuk Milačić), Vasilije Terzić.
Trener: Vojislav Pejović.

Grbalj: Nemanja Lemajić (Balša Popović), Miloš Vučetić (Igor Samardžić), Nikola Obradović, Momčilo Đukić, Dušan Pribilović, Miloš Ivančević, Vladan Kordić (Milutin Drobljanin), Ljubomir Kovačević, Nikola Stanišić (Nikola Mladenović), Andrej Vraneš (Đorđe Vujačić), Marko Merdović.
Trener: Radomić Pejović.