Budućnost preuzela vrh tabele

0

Fudbaleri Budućnosti preuzeli su lidersku poziciju na tabeli Meridianbet 1.CFL

Podgoričani su do novih bodova došli trijumfom nad Mornarom rezutatom 2:0. Goste je ,,načeo” Arijel Lusero lijepim pogotkom u 59. minutu, dok je pobjedu ovjerio Ivan Novović u petom minutu sudijske nadoknade.

Najveći rival Budućnosti ostao je bez pobjede u ovom kolu – Arsenal je remizirao na gostovanju Sutsjesci – 2:2. Tivćani su poveli preko Hulijana Montenegra u 45. minutu, da bi ubrzo poravnanje donio Vuk Striković. Vajdi Sahli vratio je Sutjesku u prednost, međutim, u posljednjim trenucima utakmice Ćetko Manojlović postavio je konačan rezultat utakmice.

Zanimljivo je bilo i u okršaju Dečića i Jezera – 1:1. Balša Tošković doveo je goste u vođstvo, koje je ,,poništio“ Pjeter Ljuljđuraj tri minuta prije kraja regularnog toka utakmice.