Camaj briljirao u možda posljednjem meču za Kišvardu pred domaćim navijačima

0

Crnogorski reprezentativac Driton Camaj bio je ključni igrač u pobjedi Kišvarde nad Mežokovešd Žorijem, postigavši dva gola u meču koji je završen rezultatom 4:3.

Camaj je golove postigao u 18. i u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, u 45. minuti, čime je značajno doprinio uspjehu svoje ekipe.

Pored Camaja, na listu strijelaca za Kišvardu upisali su se i Mešanović u 26. i Cipetić u 35. minuti, što je domaćinu dalo veliku prednost.

Međutim, završnica utakmice bila je napeta jer je Mežokovešd Žori u posljednjih deset minuta postigao tri gola zahvaljujući Inančiju u 85. i Molnaru, koji je bio precizan u 87. i 91. minuti.

Iako je Kišvarda već ispala iz 1. lige Mađarske kolo prije kraja sezone, Camajev doprinos i golgeterski učinak od pet golova ove sezone mogli bi ostati u sjećanju navijača kao svijetla tačka u teškoj sezoni.

Ovaj meč mogao bi biti oproštaj Camaja od domaćih navijača, što dodatno naglašava njegovu emotivnu i igračku važnost u ovoj pobjedi.