Crna Gora pobijedila Maltu!

0

Omladinska reprezentacija Crne Gore upisala je pobjedu u drugom prijateljskom duelu sa Maltom.

,,Sokoli” su ponovo bilji bolji rival i uspjeli su da konkretizuju nadmoć na terenu – 2:1.

Većina dešavanja na večerašnjoj utakmici viđena je u prvom poluvremenu. Prvu šansu na meču upisala je Crna Gora – u osmom minutu Marko Vračar je dao loptu za Marka Jukića, koji je zaustavljen u posljednjem trenutku.

Ipak, tri minuta kasnije, uslijedilo je vođstvo ,,sokola”. Matija Delić je presjekao pas na centru, uposlio Vračara, koji je asistirao Jukiću za 0:1.

Dobra igra krunisana je u 17. minutu. Balša Mrvaljević je pokrenuo napad, dodao za Nikolu Medojevića, koji je sa ivice šesnaesterca uputio snažan udarac lijevom nogom i postigao lijep pogodak za 0:2.

Konačan rezultat postavljen je dva minuta kasnije, kada je Endi Borg savladao Benjamina Krijestarca.

U nastavku je najbolju šansu imala Crna Gora. U 75. minutu, nakon dobrog prodora Luke Bubanje, lopta dolazi do Harisa Durakovića, koji je šutirao parvo u golmana.

Malta – Crna Gora 1:2