Crna Gora poražena od Izraela!

0

Ženska kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je od Izraela u drugom kolu UEFA razvojnog turnira koji se igra u toj državi.

Ekipa Mirka Marića u regularnih 90 minuta imala je 1:1 protiv kvalitetnog domaćina, koji je bio bolji u penal lutriji.

U regularnom toku meča, Crna Gora je vodila sa 1:0 golom Jelene Karličić u 5. minutu. Izjednačila je Noa Selimhodžić u 28. minutu, što je bio i konačan rezultat utakmice.

– Odlična utakmica. Odigrali smo vrlo dobro protiv favorizovane ekipe. Cijelo vrijeme smo dobro parirali, a u drugom polivermenu smo bili bliži pobjedi. Djevojke su se emotivno ispraznile zbog poraza nakon jedanaesteraca, ali to je fudbal. Naš zadatak je da ih oporavimo, te spremni dočekamo utakmicu protiv Letonije u petak ujutro, kazao je selektor Marić.

U posljednjem kolu turnira, Crna Gora igra protiv Letonije u petak. Meč je zakazan za 9 časova ujutro.

Crna Gora – Izrael 1:1 (penali 3:4)