Crna Gora poražena od Moldavije

0

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Moldavije u Kišinjevu, u prvom od dva kontrolna meča, koji su posljednji testovi za takmičarske obaveze – bilo je 2:1 za domaćina. Drugi meč igra se u ponedjeljak.

Crna Gora je Moldaviju pobijedila dva puta u februaru u Podgorici – čak 6:1 i 2:0, ali je duel u gostima bio druga priča.

Moldavke su povele golom Čiper u 13. minutu, da bi tri minuta kasnije uzvratila Medina Dešić i izjednačila.

Međutim, u prvom narednom napadu penal za domaći tim, koji je u gol pretvorila Toma.

U narednih 70 minuta nije bilo pogodaka, bilo je šansi, naš rim je pokušavao da izjednači, ili preokrene, ali nije uspio.