Crnogorci večeras protiv Francuske za polufinale!

0

Minifudbal reprezentacija Crne Gore večeras će se od 18.30h suočiti sa selekcijom Francuske u polufinalu Evropskog prvenstva, koje se održava u Sarajevu.

Nakon što su zauzeli prvo mjesto u svojoj grupi, crnogorski tim je nastavio sa sjajnim igrama i u nokaut fazi, obezbjeđujući plasman među četiri najbolje ekipe na kontinentu.

U osmini finala, Crna Gora je demonstrirala svoju snagu pobijedivši reprezentaciju Poljske rezultatom 4:2. Naši igrači su dominirali tokom cijelog meča, a golovi su postignuti u ključnim momentima utakmice. Rijad Dervišević je donio prednost “crvenima” već u 5. minutu, što je dalo početni zamah ekipi. Poljska je pokušavala da se vrati u igru, ali su naši momci zadržali kontrolu.

U nastavku meča, Miloš Pejaković je povećao prednost Crne Gore golom u 42. minutu. Ivan Mijušković je dodatno osigurao pobjedu sa dva gola u završnici meča, u 45. i 50. minutu, čime je postao junak utakmice.

Večerašnji polufinalni susret protiv Francuske predstavlja veliku priliku za našu selekciju da se plasira u finale i nastavi sa izvanrednim rezultatima. Francuzi su takođe pokazali sjajnu formu tokom turnira, ali crnogorski tim ulazi u meč sa velikim samopouzdanjem nakon niza pobjeda.