Crnogorski napadač donio veliki bod iz Mostara

0

U uzbudljivoj utakmici između Veleža i Igmana, bivši crnogorski U21 reprezentativac Đorđe Šušnjar istakao se kao ključni igrač donoseći veliki bod svojoj ekipi na gostovanju.

Utakmica je završena 1-1, a Šušnjar je bio autor pogotka koji je postavljen već u 3. minuti, stvarajući iznenađenje na terenu favorizovanog Veleža.

Igman je pokazao izuzetnu borbenost tokom cijelog susreta, a Šušnjar je bio pravi junak svoje ekipe. Nažalost, prednost Igmana trajala je do 88. minute kada je Hrkač iz Veleža poravnao rezultat na 1-1.

Osim Šušnjara, još jedan crnogorski igrač, Velizar Janketić, doprinio je ekipi Igmana, igrajući do 87. minute.

Igman sada zauzima 11. mjesto na tabeli s 19 bodova, a Šušnjar ima 3 postignuta gola u ligi.