Crnogoski fudbaleri pružaju sjajne partije!

0

Crnogorski fudbaleri pružaju sjajne partije u svojim klubovima.

Marko Bakić je bio junak OFIja. Naš ofanzvini vezista je bio najbolji igrač na meču sa Janinom koji je njegova ekipa gubila sa 2:0 na poluvremenu – Marko je, međutim, zablistao u drugom dijelu i sa dva gola donio bod svojoj ekipi.

Matija Šarkić branio je cijeli meč za Milvol koji je trijumfovao na gostovanju favorizovanom Sautemptonu 1:2. Naš golman je bio jedan od najzaslužnijih za pobjedu svog tima, sa šest odbrana.

Edvin Kuč nastavlja da pokazuje fudbalsku klasu, iz svog, slobodno možemo reći specijala “ubacivanje i šut iz drugog plana”. Kapiten Balkanija je sjajno ispratio akciju svog tima i preciznim udarcem plasirao loptu u mrežu Gjilana. Njegov Balkani je odigrao 1:1.

Meldin Drešković je proglašen za igrača utakmice u derbiju 22. kola, dok je Stefan Lončar igrao od 60. minuta i donio je sigurnost u veznom redu.

Svih 90. minuta odigrao je i Stefan Savić, čiji je Atletiko remizirao na gostovanju Almeriji.

Marko Janković nastavio sa blistavim partijama u dresu Karabaga. Njegov tim je juče slavio nad Gabalom 0:4, Janković je bio strijelac četvrtog gola za goste.