Debakl Crne Gore protiv Češke: Razočaravajuća igra naše selekcije

0

Fudbalska reprezentacija Crne Gore prikazala je lošu igru u prijateljskom meču protiv Češke,a gosti su ostvarili ubedljivu pobjedu od 4:1 na stadionu pod Goricom.

Ovo je već peti poraz “sokola” u pet susreta sa selekcijom Češke, što ponovo potvrđuje da nemamo rješenje za ovog protivnika.

Gosti su poveli golom Hitila u 28. minutu, a zatim je Sadilek postigao pogodak direktno iz slobodnog udarca u 58. minutu.

Naš tim je zatim pokazao najbolji period igre, rezervisti su unijeli živost, a efektan gol za 1:2 postigao je Camaj u 66.minutu.

Debitant Andrija Radulović imao je priliku da poravna rezultat, ali je šutirao pravo u golmana Vaclika.

U preostalom dijelu meča, Češka je riješila pitanje pobjednika golovima Provoda i Hložeka.