Dok Slaven slavi, Hajduk postiže gol! (VIDEO)

0

Hajduk iz Splita je pobijedio u 13. kolu HNL tim Slavena sa 2:0, ali o drugom golu domaćih dugo će se pričati…

Kako regionalni mediji prenose, riječ je o možda jednom od najbizarnijih golova u istoriji hrvatskog fudbala. Strijelac tog pogotka je Josip Juranović igrao se 74. minut.

Naime, gosti su posle velike greške golmana Hajduka Posaveca u 74. minutu imali zicer za izjednačenje.

Glavčić je šutirao u prazan gol, ali je golman domaćih nekako uspio loptu da skrene rukom do stative, a on je završio u mreži.

Fudbaleri Slavena su se počeli da slave izjednačenje, jer su mislili da je Glavčić postigao gol, a slavlju se pridružio i golman Slavena Ježina.

On je potrčao da slavi sa saigračima, misleći da je 1:1 međutim, igrači Hajduka su iskoristili zabunu, krenuli u kontru nakon čega je Juranović postigao gol za 2:0.