Dosadašnji bilans prelaznog roka

Predstavljamo vam dosadašnji bilans prelaznog roka u 1. CFL.

TRANSFERI 1CFL

Najviše izmjena u odnosu na prošlu sezonu pretprjeli su timovi Mladosti, Petrovca, Jedinstva…

FK BUDUĆNOST:

Došli:  Nikola Marčelja (Iskra), Miloš Dragojević (Petrovac), Driton Camaj (Dečić), Goran Vujović (Arsenal T).

Napustili:  Marko Ilinčić (Grbalj), Milan Mirosavljev (?), Marko Roganović (Mladost), Dino Mušanović (Viktorija Keln), Damir Ljuljanović (Mladost), Tomislav Pajović (Makabi Šarajim), Marko Burzanović (Mladost), Mihailo Tomković (Trikala),Vule Vujačić (Dečić), Marko Raičević (?).

FK SUTJESKA:

Došli:  Igor Ivanović (Atirau), Bojan Božović (Manama), Draško Božović (Rudar), Slavko Damjanović (Bekeščaba), Žildemar (Teuta), Noboru Šimura (Mornar), Jurij Nedaškovski (Rusija). 

Napustili:  Aleksandar Nedović (Petrobac),Filip Vorotović (?), Zoran Milovac (?), Vladan Karadžić (Grbalj), Šaleta Kordić (Vojovidina), Miloš Radulović (Zeta), Lazar Martinović (Petrovac).

FK ZETA:

Došli:  Pjeter Ljuljđuraj (Dečić), Aldin Adžović (Borac), Miloš Radulović (Sutjeska), Vladislav Rogošić (Lovćen), Miloš Krkotić (Dačija), Deni Pavlović (Voždovac).

Napustili:  Miljan Vlasiavljević (Mladost), Nenad Šofranac (Kom), Darko Marković (?), Darko Bjedov (Javor).

FK PETROVAC:

Došli: Benjamin Kacić (Mornar), Kenan Ragipović (Mornar), Mileta Radulović (Mladost), Denis Košuta (Ibar), Aleksandar Čolić (Cetinje), Vujačić (Balzan), Miloš Stevović (Grbalj), Balša Boričić (Mladost), Anđelo Rudović (Mladost), Darko Vučić (Iskra), Lazar Martinović (Sutjeska), Blažo Rajović (Mornar).

Napustili:  Boris Kopitović (Mladost), Ivan Brnović (trener), Miloš Dragojević (Budućnost), Demir Kajević (?), Bojan Golubović (Lovćen), Boris Grbović (?), Ilija Radović (?), Vu Sanjo (?), Danilo Bakić (?), Marko Milosavljević (?), Boris Stijepović (?), Rajko Leković (?), Filip Kalačević (?), Šuta Joboši (?), Ivan Racković (?).

FK JEDINSTVO

Došli: Đorđe Ćetković (Kom), Lazar Lalošević (Mornar), Slobodan Lakićević (Sloboda), Luka Tiodorović (Lovćen), Armin Kalić (Berane), Jovan Pajović (Brodarac), Rinat Hajrulin (Astana), Jovan Baošić (Jagodina).

Napustili:  Radislav Dragićević (Iskra – trener), Miloš Bulatović (Iskra), Ilija Radunović (Iskra), Armin Bošnjak (Iskra), Božo Marković (?).

FK RUDAR:

Došli:  Alen Melunović (Podbrezova), Arben Bećaj (Šafhauzen), Šou Jamamoto (Japan).

Napsutili:  Ivan Knežević (Ubon UMT), Andrija Kaluđerović (Mladost), Draško Božovć (Sutjeska), Milan Jelovac (Goražde).

FK GRBALJ:

Došli: Marko Ilinčić (Budućnost), Marsel Garuš (Legnica), Slobodan Dinčić (Zemun).

Napustili:  Petar Vukčević (Eir Fors), Bojan Kopitović (?).

FK LOVĆEN:

Došli: Vuk Orlandić (Mornar), Bojan Golubović (Petrovac), Marko Đurović (Mornar), Dejan Pepić (Bokelj), Gonzalo Arivisago (Argentina), Aladin Đakovac (Metalurg), Hiro Ueda (?).

Napustili: Danilo Tomić (?), Jovan Jablan (Mladost), Flavio Bek (?), Vladislav Rogošić (Zeta), Luka Tiodorović(Jedinstvo), Balša Radović (Fljarmutari), Ivan Butorović (?), Boris Došljak (?), Damir Ibrić (?),  Bojan Petrić (Tekstilac D.), Blažo Perutović (?), Miloš Radunović (Bokelj).

FK BOKELJ:

Došli:  Jovan Vučinić (Mornar), Milovan Lekić (FK Žarkovo),  Miloš Radunović (Lovćen),Andrija Simunović (Inđija),Nemanja Krstić (Kolubara), Jovan Perović (Dečić).

Napustili:  Nikola Čelebić (Radnik), Milan Mijatović (Budućnost), Aleksandar Šćekić (Genclerbirligi), Dejan Pepić (Lovćen), Dejan Đenić (?), Mihailo Petrović (Iskra), Siniša Mladenović (Radnik).

FK DEČIĆ:

Došli:  Edvin Kuč (Mladost), Vule Vujačić (Budućnost), Uroš Đuranović (Iskra), Momčilo Rudan (Sileks), Petar Spasić (Bsk Borča).

Napustili: Bojan Lazarević (Mladost), Pjeter Ljuljđuraj (Zeta), Driton Camaj (Budućnost), Alija Krnić (Ueska), Jovan Perović (Bokelj).

FK MLADOST:

Došli:  Miljan Vlaisavljević (Zeta), Bojan Lazarević (Dečić), Boris Kopitović (Petrovac), Vasilije Radenović (Kolubara), Boris Kopitović (Hapoel Akra), Marko Roganović (Budućnost), Blažo Igumanović (Zaviša), Andrija Kaluđerović (Rudar), Jovan Jablan (Lovćen), Marko Burzanović (Budućnost), Stefan Bukorac (Enozis), Vuk Martinović (OFK Beograd).

Napustili:  Mar­ko Šće­pa­no­vić (Kukeš), Ivan Vu­ko­vić (?), Ili­ja Gla­van (?), Zo­ran Ko­kot (Vitez), Jasmin Muhović (?), Miloš S. Radulović (?), Edvin Kuč (Dečić), Saša Tomanović (Javor), Mileta Radulović (Petrovac), Balša Boričić (Petrovac), Anđelo Rudović (Petrovac).

FK ISKRA:

Došli: Radislav Dragićević (trener), Ilija Radunović (Jedinstvo), Miloš Bulatović (Jedinstvo), Sead Hadzibulić (Travnik), Armin Bošnjak (Jedinstvo), Boris Bulajić (Borac), Abraham Kudemor (Al Fateh), Mihailo Petrović (Bokelj), Miloš Gordić (Loznica), Balša Božović (Malaka).

Napustili: Nikola Marčelja (Budućnost), Uroš Đuranović (Dečić), Samson Obagbemiro (?), Argzim Redžović (Laneksang junajteda), Darko Vučić (Petrovac), Bojan Begović (Mladost Lj.).

Advertisements