Džudović: Ne smijemo se zadovoljavati bodom

0

Budućnost i Sutjeska su u derbiju 23. kola 1.CFL odigrali neriješeno 1:1.

Trener Budućnosti Miodrag Džudović nakon meča je rekao da njegov tim mora uvijek da ide na pobjedu.

I prije meča smo znali da ova utakmica neće riješiti šampionat. Mogli smo pobjedom da pobjedom dođemo u lakšu poziciju, ali derbi je uvijek nepredvidiv. Imali smo kontrolu, 90 minuta smo bili napadački orjentisani. Uz malo bolju realizaciju mogli smo slaviti sa više golova razlike. Raduje me što smo uspjeli da se vratimo i reagujemo dobro na startu drugog poluvremena kad smo izjednačili. Međutim, kao da smo bili zadovoljni time i onda smo napravili 10-15 minuta pauze u stvaranju šansi, a protivnik nije ni napadao i stajao je na svojoj polovini. Kada se ovako stvari odvijaju ne smijemo se zadovoljiti bodom, već treba da nastavimo da napadamo, dajemo golove i pobjeđujemo – rekao je Džudović.