Fulam se mučio, ali stiže na Vembli

0

Fudbaleri Fulama plasirali su se u finale plej-ofa Čempionšipa i za ulazak u Premijer ligu boriće se sa lokalnim rivalom Brentfordom.

Fulam je na svom Krejven Kotidžu poražen od Kardifa rezultatom 2:1 (1:1), ali je zahvaljujući pobjedi od 2:0 u Velsu ispunio cilj. Poveli su gosti preko Kurtisa Nelsona u osmom minutu, ali ni minut kasnije je Neskens Kebano poravnao skor. Li Tomlin je u drugom minutu nastavka donio Kardifu novo vođstvo na ovom meču, ali to je bio konačan rezultat.

Do kraja utakmica viđeno je mnoštvo prilika na obije strane, ali nije više bilo pogodaka i Fulam je postigao cilj.

Aleksandar Mitrović nije nastupio ni na ovom susretu, ali u Fulamu vjeruju da će biti spreman za finale na Vembliju, koje se igra u utorak, 4. avgusta od 20.45 časova.