Gent kreće u lov na Klub Briž!

0

Sint Trojden će danas od 13:00h ugostiti Gent u okviru 1. kola Jupiter lige Belgije na “Stayen” stadionu u Sint Trojdenu.

Bonus dobrodošlica za sve novoregistrovane igrače. Registruj se OVDJE i uzmi 5€ bonusa i 100 besplatnih spinova BEZ USLOVA.

Gent nije izdržao trku sa Klub Brižom prethodne sezone. Pobjegli su im velikih 15 bodova. Veoma motivisani i željni trofeja kreću u lov. Prva prepreka im je Sint Trojden sa kojim znaju kako treba postupiti. Da pobijede danas Meridian vam nudi kvotu 1.72.

Sint Trojden je opasna ekipa,posebno na svom terenu. Kako su izgubili prošle godine 0:3,ove će dati sve od sebe da bar postignu gol. Da oba tima postignu gol GG Meridian vam nudi kvotu 1.56,a da Gent pobijedi sa primljenim golom 2&GG nudi kvotu 3.15.

Oba tima se nadaju pobjedi i krenuće od samoga starta. Da budu uspješni u prvom poluvremenu odnosno da oba tima daju gol u tom periodu meča IGG Meridian nudi kvotu 3.70. Ukoliko mislite da će se takav scenario desiti u drugom poluvremenu IIGG Meridian vam takođe nudi odličnu kvotu 2.75.

Kako dajemo prednost Gentu da dođe do pobjeda tako im dajemo prednost da mogu do dva gola u pdvom poluvremenu. Meridian vam za ovu igru GI2-3 daje kvotu 4.20. Veoma dobra kvota i realna!

Aktuelne novosti iz svijeta sporta možete naći na portalu meridianbetsport.me. Budite u toku!