Poznati polufinalisti Kupa

0
Fudbaleri Grblja pobijedili su Budućnost pred svojim navijačima 1:0 i plasirali se u polufinale Kupa.

Tim iz Radanovića napravio je još jedno iznenađenje. Ovaj put su protiv plavo-bijelih slavili 1:0, a do trijumfa su stigli golom u 87. minutu. Vojin Pavlović je heroj, pa je nakon šampiona Mladosti, Grbalj eliminisao i jesenjeg prvaka Budućnost. Podgoričani su dobili prvi meč 2:1.

Rudar je prošao u polufinale pobjedom u Kotoru nad Bokeljom 1:0, jedini strijelac bio je Alić.

Iskra je na Cetinju pobijedila Lovćen 2:1, nakon što je u prvom meču slavila 1:0. Danilovgrađani su slavili golovima Blaža Perutovića u 10. i Željka Krstovića u 53.minutu. Jedini pogodak za Lovćen postigao je Marko Đurović u 67. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću, u revanšu, golom Bojana Božovića u 77. minutu savladala Petrovac 1:0, istim rezultatom u kojem je poražena u prvom meču i izborila jedanaesterce. U penal seriji bolje se snašao nikšićki tim i slavio 4:3. Pogotke za Sutjesku postigli su Draško Božović, Miloš i Marko Vučić i Igor Ivanović, dok je udarac Stevana Kovačevića golman Petrovca Stefan Popović odbranio.

Precizni za Petrovac bili su Blažo Rajović, Anđelo Rudović i Aleksandar Vujačić, dok Zoran Mikijelj i Damir Košuta nijesu uspjeli da nadmudre golmana Sutjeske Vladana Giljena.