Gvardiol čuo šta novinari iz Srbije traže od njega, odmah ih je odbio, pa pokazao kakav je gospodin

0

Fudbaleri Mančester Sitija sinoć su nakon preokreta pobijedili Crvenu zvezdu sa 3:1 u prvom meču grupne faze Lige prvaka, a u centru pažnje poslije meča našao se Joško Gvardiol od kojeg su novinari iz Srbije pokušali dobiti izjavu, no na kraju ih je odbio, ali i dao obećanje.

Crvena zvezda je u prvom poluvremenu uspjela da odoli svim napadima Sitija, a u zadnjim sekundama prvog dijela surovo ih je kaznila za sve promašaje kada je preko Bukarija povela sa 1:0.

Međutim, Siti je na startu drugog dijela krenuo svim silama u napad i brzo je došao do preokreta. Junak je bio Julian Alvarez koji je zabio dva gola, dok je Rodri postavio konačnih 3:1.

Nakon utakmice u centru pažnje našao se hrvatski defanzivac Joško Gvardiol koji nije igrao u sinoćnjem meču jer je Gvardiola kao i obično rotirao dosta ekipu.

Gvardiol je ostao bez minutaže, ali svejedno su novinari iz Srbije u mix zoni pokušali da dobiju izjavu od njega, no reprezentativac Hrvatske nije im ispunio tu želju, ali je dao na kraju obećanje za revanš.

Novinari su bili razočarani što ih je Gvardiol odbio, ali jasno je da nije imao šta reći jer uopšte nije ni igrao, no gospodski je obećao da će to uraditi kada ovi timovi budu igrali u pretposljednjem kolu u Beogradu.

“Nisam igrao, možemo pričati nekom drugom prilikom. Ok?”, rekao je Gvardiol kada je čuo da novinari iz Srbije traže izjavu.

Oni su ga pitali da li druga prilika znači da će se to desiti u Beogradu, a on je kratko dobacio: “Može”.