Igrajte na pobjedu Ajntrahta u finalu Lige Evrope i uz najjaču kvotu u Meridianu – 2.50!

7

U finalu ovogodišnjeg izdanja Lige Evrope večeras će se u Sevilji sastati Ajntraht i Rendžers.

Najveći bonusi dobrodošlice vas čekaju u Meridianu – registrujte se na meridianbet.me i automatski dobijate 5eur bonusa i 100 besplatnih spinova.

Dva tima su potpuno neočekivano, ali sasvim zasluženo stigla do finala.

Njemci su imali težak put kroz nokaut fazu, pošto su uspjeli da izbace Betis, Barselonu, pa i Vest Hem.

Sa druge strane, Rendžers je imao prepreku više. Prvo je eliminisao Dortmund, potom Crvenu zvezdu, onda i Bragu, a na kraju RB Lajpcig.

Ajntraht je gotovo čitav drugi dio sezone posvetio Ligi Evrope, zbog čega su Bundesligu završili tek na 11. mjestu.

Rendžers nije uspio da osvoji tituli prvaka Škotske, ali bi se to u potpunosti zaboravilo ukoliko bi “policajci” podigli trofej u Sevilji.

Za Ajntraht će to biti prilika da osvoji svoj prvi evropski trofej u više od 40 godina, a za Rendžers šansa za prvu titulu u nekom evropskom takmičenju u posljednjih 50 godina.

Trijumf u drugom po rangu evropskom takmičenju donosi i automatski plasman u grupnu fazu Lige šampiona sljedeće sezone.

Iako su dvije ekipe sličnih igračkih kvaliteta, mi prednost dajemo njemačkom predstavniku, pa vam predlažemo da odigrate “kec” uz najjaču kvotu u Meridianu – 2.50!

Što se tiče igre na golove predlažemo GG sa kvotom 1.73!