Igrajte na trijumf Genka uz poklon kvotu u Meridianu – 1.60!

0

U utakmici 2. kola belgijske Župiler lige, fudbaleri Genka ugostiće od 13 sati i 30 minuta ekipu Standarda.

Najveći bonusi dobrodošlice vas čekaju u Meridianu – registrujte se na meridianbet.me i automatski dobijate 20eur bonusa i 100 besplatnih spinova.

Na startu nove sezone, Genk je prošlog vikenda poražen od Klub Briža u gostima, rezultatom 3:2.

Današnji domaćin imao je i prednost u Brižu, ali je na kraju ostao bez ijednog  boda pošto je primio gol u drugom minutu sudijske nadoknade.

Standard je na premijeri, u Liježu, dočekao Gent i osvojio zadovoljavajući bod (2:2).

Oba tima žele da stignu do prve pobjede u sezoni, ali svakako da je domaćin favorit.

Samim tim, vjerujemo da bodovi ostaju u Genku, pa vam predlažemo da odigrate “kec” uz poklon kvotu u Meridianu – 1.60!

Ukoliko želite da se kladite na golove, predlažemo 3+ sa kvotom 1.64!