Ikardiju i supruzi zviždali, Inter bježi od najvećeg rivala (VIDEO)

0

Inter – Sampdorija 2:1 (0:0)
73’ D’Ambrozio, 78’ Naingolan; 76’ Gabijadini

Fudbaleri Intera savladali su na svojoj ,,Đuzepe Meaci” ekipu Sampdorije sa 2:1 u utakmici 24. kola Serije A.

U centru pažnje današnje utakmice u Milanu svakako je bio Mauro Ikardi. Prvo, ali manje važno, je bilo to što su se sastali njegov sadašnji i bivši klub, a potom i zbog loših odnosa Argentinca i uprave Intera, te je napadač na udaru navijača ,,nerazura”.

Tako su pristalice Intera zviždale Ikardiju i njegovoj supruzi i agentu Vandi Nari nakon što su se našli u glavnom planu reditelja prenosa i bili pušteni na veliki semafor.

Sve interesantno na terenu desilo se u periodu od 73. do 78. minuta kada su viđena sva tri pogotka. Alesandro D’Ambrozio je prvo donio prednost Interu, da bi Manolo Gabijadini izjednačio samo tri minuta kasnije. Međutim, Rađa Naingolan je 12 minuta prije kraja meča sačekao odbijenu loptu ispred šesnaesterca Sampe, a potom uputio sjajan šut za trijumf Intera.