Internacional “ugasio” Iskru

0

Derbi meč sedme runde 2.CFL između Otranta i Bokelja završen je bez pobjednika – 1:1. Kotorani su poveli u 11. minutu, kada je Dejan Pepić sa desetak metara pogodio mrežu rivala. Ipak, u 87. minutu Marko Burzanović je šutirao iskosa, a Ajumi Nišimura skrenuo loptu u mrežu gostiju.

Novi lider je Igalo, koje je kao gost savladalo Berane – 3:0. Mrežu domaćih načeo je Nelson Augustin Kordoba odličnim prodorom u 11. minutu. Prednost je udvostručio devet minuta kasnije Milovan Ilić, a Stefan Čobeljić je u 55. minutu iskoristio lošu reakciju golmana domaćih za konačnih 3:0.

Debitant u drugoligaškom karavanu Internacional upisao je drugu pobjedu u sezoni i to protiv Iskre 1:0, a gol vrijedan tri boda postigao je Igor Vukčević u 42. minutu.

Grbalj je prekinuo seriju od pet utakmica bez pobjede, računajući Kup i prvenstvene duele. Tim iz Radanovića je na svom terenu savladao Lovćen sa 2:1. Domaći su poveli već u 4. minutu, kada je nakon kornera najviši u skoku bio Nikola Obretković i zatresao mrežu. Prednost domaćih udvostručio je Vasilije Čavor u 64. minutu, poslije gužve u šesnaestercu Cetinjana. Lovćen se vratio u igru pogotkom Tacuta Sensuia glavom u 73. minutu, a iako su gosti inali šanse do kraja da stignu do remija, nijesu bili precizni u završnicama akcija.

Podgorica je savladala Kom sa 3:1. Radunović je Zlatičane doveo u vođstvo u 19. minutu, ali je Ljumović samo desetak minuta kasnije donio izjednačenje. Ipak, Kom je na odmor otišao sa prednošću, zahvaljujući golu Japanca Komije, koj je pogodio i u 50.minutu za konačnih 3:1.