Izabranici Minje Ljumovića bolji od Rumunije

0

Pionirska reprezentacija Crne Gore savladala je Rumuniju rezultatom 3:1 u drugom prijateljskom duelu ovih selekcija.

Ekipa selektora Minje Ljumovića odigrala je odličan meč na terenu Trening kampa FK Budućnost, a trijumf su obilježili golovi Petra Begovića, Marka Đokaja i Petra Vujovića. Jedini gol za goste postigao je Aleksandru Miloju u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

U ovaj meč ušli smo sa željom da ispravimo propušteno iz prve utakmice, gdje nismo uspjeli da sačuvamo prednost od dva gola sa poluvremena. Kako prije dva dana, tako i danas, poveli smo u ranoj fazi utakmice. Bili smo agresivni, pokušavali da sprovedemo dopadljivu igru, što se na kraju i isplatilo. U odnosu na taj prvi meč, danas smo u ranoj fazi drugog poluvremena postigli i treći pogodak, iz prelijepe akcije iz posjeda lopte, čime smo i otklonili svaku sumnju oko pobjednika meča… Na kraju ostaje žal što nismo i prvi susret riješili kao ovaj danas, ali svakako moramo biti zadovoljni odrađenim dvomečom sa Rumunijom, kazao je selektor Ljumović.

CRNA GORA – RUMUNIJA 3:1

Trening kamp FK Budućnost, Podgorica.

Sudija: Nikola Kalezić (Crna Gora)

1:0 – Petar Begović 10′, 2:0 – Mark Đokaj 25′, 3:0 – Petar Vujović 46′, 3:1 – Aleksandru Miloju 80’+3