Izabranici trenera Draškovića pretrpjeli poraz

0

Mlađa omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je rezultatom 1:0 od Gruzije u prijateljskom duelu ovih selekcija.

Na pomoćnom terenu Trening kampa FK Budućnost viđena je veoma borbena utakmica, u kojoj ni Crna Gora ni Gruzija nijesu napravile puno šansi pred golom protivnika.

Ipak, gosti su bili konkretniji u jednoj situaciji – u 28. minutu Giorgi Robakidze je izveo korner, nakon kojeg je glavom precizan bio njegov imenjak Parkinašvili.

,,Sokoli“ su početkom drugog poluvremena imali dvije solidne situacije za izjednačenje, ali Stefan Radojević i Edin Babačić nijesu uspjeli da zatresu mrežu Gruzije.

– Utakmica je bila kao prava takmičarska, što se tiče borbenosti. Više borbena nego kvalitetna. Gruzija je pokazala da ima veoma kvalitetnu ekipu i znala je da iskoristi izostanak naših nekoliko važnih igrača. Sa druge strane, mi smo borbenošću pokušali da nadoknadimo neke nedostatke u našoj igri, koje u narednom periodu treba da ispravimo. Mogu biti zadovoljan pristupom i zalaganjem igrača u današnjem meču, iako igra nije bila na visokom nivou, izjaviuo je selektor Slobodan Drašković.

Drugi meč Crna Gora i Gruzija odigraće u četvrtak, sa početkom u 11 časova.

Crna Gora – Gruzija 0:1