Jedinstvo prekinulo lošu seriju

0

Lider u duelu sa Igalom prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede.

U derbiju 26. kola 2.CFL Jedinstvo je savladalo Igalo u gostima rezultatom 2:1. Gosti su poveli već u trećem minutu, kada je mrežu protivnika zatresao Aleksandar Ćulafić, da bi u 42. poravnao Bojan Kopitović. Konačan rezultat postavio je Ivan Ivanović minut prije isteka regularnog toka utakmice.

Arsenal se zadržao na tri boda zaostatka iza Jedinstva. Tivćani su na svom terenu savladali Cetinje sa 3:1, a golove su postigli Ivan Bulatović, Boris Došljak i Dejan Pepić. Pogodak za goste postigao je Vuk Milačić u 59. minutu.

Duel između OFK Mladost DG i Bokelja završen je podjelom bodova – 1:1. Domaćin je poveo u 60. minutu preko Senage Naoakija, da bi 13 minuta kasnije Kristijan Škrelja donio bod svom timu.

Do nova tri boda stigao je i Kom u duelu sa Beranama – 3:0. Miloš Radulović, Nikola Vujošević i Mirza Hot tresli su mrežu gostiju.