FK Jezero nastavlja sa sklapanjem igračkog mozaika za novu sezonu. Nakon što je prethodnih dana predstavio nova pojačanja, klub iz Plava ozvaničio je produžetak saradnje sa čak petoricom fudbalera koji će i naredne sezone nositi plavo-bijeli dres.
Nove ugovore sa Jezerom potpisali su Ilija Tučević, Matija Bojović, Uroš Bulatović, Milivoje Raičević i Abdel Osmanović, čime je klub zadržao značajan dio prošlosezonskog sastava.
Iz kluba su poručili da je cilj stvaranje stabilnog i konkurentnog tima, a zadržavanje igrača koji dobro poznaju sistem i sredinu predstavlja važan korak u tom procesu.
Jezero će i u narednoj sezoni imati ambiciju da bude konkurentan prvoligaš, a uprava kluba nastavlja rad na kompletiranju ekipe pred početak priprema.













