Jovetić: Nismo ušli u meč kako treba

0

Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je sa 3:0 u prvoj od dvije prijateljske utakmice sa Bosnom i Hercegovinom.

Trener u stručnom štabu “sokolića” Predrag Jovetić ističe da njegov tim nije ušao u meč kako treba.

Nijesmo ušli kako treba u ovaj meč i usljed pada koncentracije primili smo dva gola. U nastavku smo uspjeli da uspostavimo ravnotežu na terenu, posebno u drugom poluvremenu kada smo zaista uspjeli da napravimo i par šansi preko Bojovića, Đoljaja i Dejana Perovića, ali je falila dobra završnica. Na drugoj strani, protivnik nas je kaznio još jednim golom iz prekida. Igra u drugom dijelu meča daje nam za pravo da možemo u narednoj utakmici odigrati bolje i napraviti bolji rezultat, istako je Predrag Jovetić, trener u stručnom štabu ,,sokola”.