Jovetić se ne zaustavlja

0

Stevan Jovetić je baš odlučio da zaludi navijače Sevilje, pa je postigao još jedan gol.

On je na gostovanju Espanjolu bio strijelac u 20. minutu za 1:1, poslije asistencije Samira Nasrija.

Zanimljivo, od kada je stigao u Sevilju, Jovetić ima impresivnu statistiku. On je na četiri meča postigao tri gola, od toga dva Real Madridu, i dodao jednu asistenciju.

Inače, Sevilja je poražena od domaćeg Espanjola 3:1. Domaći su poveli preko Rejesa sa penala već u četvrtom minutu, ali su gosti uzvratili preko crnogorskog igrača.

Katalonski klub je od drugog minuta imao igrača više (Pareha isključen), a tu prednost su uspjeli da pretoče u trijumf.

Navaro je u nadoknadi vremena prvog dijela pogodio za 2:1, a konačan rezultat postavio je Moreno u 71. minutu.

Sevilja i Barsa su trenutno na diobi drugog mjesta sa po 42 boda, dok Espanjol zauzima deveto mjesto sa 29 poena.

Izvor: cdm.me