Jovetić: Svoju zemlju voliš i kada ima i kada nema rezultata

0

Kapiten Stevan Jovetić vjeruje u trijumf nad Bugarskom u meču koji igramo sjutra u Podgorici.

Mislim da smo preboljeli Litvaniju. Idemo dalje, to je sport, nažalost dešava se i to da primite gol u posljednjem minutu. Dobra je stvar što već igramo sjutra i što smo pobjedom i dalje u igri, zavisilo bi od nas. Mnogo teška, ali i mnogo bitna utakmica, ne smijemo da izgorimo u želji, ne moramo u 20. minutu da vodimo 3:0 – kazao je novi napadač Olimpijakosa.

On se nada da će stadion biti pun i da će navijači podržati nacionalni tim.

Ne igramo svake nedjelje. Reprezentacija igra pet puta godišnje i po meni svaki put stadion treba da bude pun. Kada više ne budem igrao fudbal, uvijek ću sa porodicom biti na stadionu. Svoju zemlju voliš i kada ima i kada nema rezultata, naročito u teškim momentima. Nadam se da će navijači doći – zaključio je naš as.