Jovetićev šou za revanš Jermenima

0

Naša fudbalska reprezentacija savladala je večeras u Podgorici selekciju Jermenije u kvalifikacijama za EP 4-1.

Ovaj meč je obilježio StevStevan Jovetići je postigao het-trik. Vodeći pogodak za “hrabre sokole” postigao je Fatos Bećiraj.

Počasni pogodak za goste postigao je Korjan u samom finišu meča. Treba naglasiti da je gol postignut iz ofsajda.

TOK MEČA:

90’GOOOL Korjan postiže utješni gol za goste. MNE-JER 4-1

85′ Hakšabanović mijenja Jovovića.

82′ HET-TRIK Stevana Jovetića!!! MNE-JER 4-0

74′ Nova izmjena u našoj selekciji, Tomaševića mijenja Klimenta.

71′ Izmjena u našem timu, Šćekić mijenja Vukčevića…

66′ Gosti su imali polušansu preko Korjana, ali je na mjestu bio Petković.

64′ Dobra igra naše selekcije u drugom dijelu meča… Jovetić je prije par minuta krenuo u napad, ali je njegov prodor izblokiran od strane odbrane gostujuće ekipe.

53′ GOOOOOOOOOOOL Ponovo Stevan Jovetić! MNE-ARM 3:0!

Krenulo je drugo poluvrijeme.

POLUVRIJEME

Naša reprezentacija i pored ne tako blistave igre ima dva gola prednosti. Nakon brzog gola koji je postigao Bećiraj naš tim je većinu prvog poluvremena igrao prilično nepovezano, a Jermeni su u par navrata ozbiljno ugrozili naš gol.

44′ Velika šansa za naše. Bećiraj je sjajno povukao po desnoj strani, snažno je šutirao, ali se stativa ispriječila.

38′ Simić je bio u dobroj poziciji ali je očajno šutirao.

35′ Janković je uputio nezgodan udarac, ali je Beglarjan odbranio.

28′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL JOVETIĆ!!! / MNE – ARM 2:0

19′ Nakon greške odbrane Jermenije Bećiraj je bio u šansi, činilo se da će stići do lopte prije defanzivaca Jermenije ali nije uspio.

15′ Velika šansa za Jermene. Loše je reagovala naša odbrana, Piceli je izašao iskosa sa lijeve strane sam na Petkovića, ali ej naš golman uspio da izbaci loptu u korner.

9′ Petković je zaustavio šut Korjana.

2′ GOOOOOOOOOOL BEĆIRAJ/ MNE – ARM 1:0