Juventus dominantan: Prelijep gol Kvadrada obilježio utakmicu

0

Fudbaleri Juventusa pobedili su ekipu Đenove rezultatom 2:0, u utakmici 16. kola Serije A.

Prvi gol na mutakmici delo je Huana Kvadrada u devetom minutu, a konačan rezultat postavio je Paulo Dibala u 82.

Kolumbijac je fenomenalnim udarcem pogodio direktno iz kornera.

Nastavio je Juventus da dominira i stvara šanse ali se Đenova sjajno branila. Golman gostiju Sirigu je posle onakvog primljenog gola branio fenomaleno. Sa dve strašne odbrane je sprečio De Lihta i Moratu da dupliraju prednost do poluvremena.

I u drugom poluvremenu je bio sjajan, pa je je sjajnom paradom zaustavio udarac Dibale, a onda je u jednom minutu upisao tri odbrane, Dibali, pa Morati i na kraju Kvadradu.

Na kraju je Dibalapostavio konačan rezultat u 82. minutu,na asistenciju Bernardeskog.Juventus se sada nlazi na 5. mesto sa 27 osvojenih bodova, dok je Đenova na 18. poziciji sa samo 10 bodova.