Juventus i Lacio ponovo bez pobjede

0

Sasuolo – Juventus 3:3 (1:2) Đuričić 29′, Berardi 51′, Kaputo 54′ – Danilo 5′, Iguain 12′, Aleks Sandro 64′
Roma – Verona 2:1(2:0) Veretu 10′(p), Džeko 45+3′ – Pesina 47′
Leće – Fiorentina 1:3 (0:3) Šakov 88′ – Kijeza 6′, Gezal 38′, Kutrone 40′
Udineze – Lacio 0:0

Juventus nije pobijedio ni na trećoj uzastopnoj utakmici u Seriji A.

Aktuelni šampion gostovao je u Ređo Emiliji gde je, posle mnogo preokreta, remitzirao sa domaćim Sasuolom. Već u 12. minutu gosti su imali dva gola prednosti. Danilo u 5. te Gonzalo Iguain u 12. minutu, pogađali su mrežu Konsiljija. Smanjio je Filip Đuričić, lijepim golom u 29. minutu, a to je bio i rezultat prvog poluvremena.

Samo što je počeo nastavak Berardi je iz slobodnog udarca u 51. minutu izjednačio na 2:2, Šćesni se nije ni pomjerio. Tri minuta kasnije potpuni preokret, Kaputo je, posle šuta Berardija, gotovo sa gol linije ubacio loptu u mrežu. Nije dugo trajala radost domaćih, Aleks Sandro je posle kornera u 64. minutu postigao gol i doneo novo poravnanje. To je bio konačan rezulatat, a rijetko se dešava da Kristijano Ronaldo ne postigne pogodak kada njegov tim da tri gola.