Juventus kiksao na svom terenu, Verona odlazi kući s velikim bodom

0

Fudbaleri Juventusa i Hellas Verone podijelili su bodove (1:1) u susretu petog kola Serie A.

Aktualni prvak ne briljira na početku nove sezone. Iako još uvijek ne znaju za poraz, izabranici Andree Pirla ne igraju onako kako se od njih očekuje.

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, u 60. minuti gosti šokiraju domaćine. Andrea Favilli neposredno nakon ulaska u igru postiže pogodak za senzacionalno vodstvo Verone.

Očekivano, Juventus nakon primljenog pogotka kreće na sve ili ništa. Stvarali su ‘Bianconeri‘ prilike, a u 78. minuti konačno dolaze do pogotka. Novopridošlo pojačanje iz Atalante Dejan Kuluševski pogađa za 1:1.

Do kraja je Juventus svim snagama pokušavao doći do preokreta i punog plijena, ali hrabra Verona ipak nije podlegla pod pritiskom i kući odlazi s velikim bodom.