Juventus “srušio” Inter u finišu

0

Sjajn meč odigrali su Inter i Juventus večeras u Milanu.

Gosti iz Torina su na kraju slavili 2:3, a golove za pobjedu “bjankoneri” su postigli u finišu meča.

Sjajno je krenulo za tim iz Torina. Golom Koste u 13. minutu su poveli sa 0:1, a samo dva minuta kasnije su dobili igrača više, nakon isključenja Vesina.

Nakon toga su mnogi očekivali da će Juventus dominirati, međutim na poluvrijeme se otišlo sa minimalnim vođstvom…

U nastavku meča domaćin je krenuo na sve ili ništa. Ikardi je u 52. minutu pored uspavane odbrane gostiju pogodio za 1:1.

U 65. minutu Perišić je sjajno prošao po lijevoj strani, ubacio loptu u sredinu, a nespretni i večeras veoma dekoncetrisani Barzalji pogađa svoju mrežu za veliko slavlje i vođstvo Intera od 2:1.

Pokušali su Bjankoneri do kraja meča da dođu do preokreta i u tome su uspjeli.

U 87. minutu su preko Kvardada stiglo do izjednačenja, da bi već u narednom napadu gosti postigli novi pogodak, a strijelac je bio Iguain.