Kaluđerović: Nijesmo ispunili ništa što smo dogovorili u svlačionici

0

Zeta je u prošlom kolu poražena od Dečića 3:1.

Pomoćni trener “vukova” Aleksandar Kaluđerović je kazao da je trijumf domaćina zaslužen, te da njegov tim u prvom dijelu meča nije ispunio dogovor iz svlačionice.

Mi smo u prvih 10 minuta gubili 2:0 i nijesmo ispunili ništa od onoga što smo se dogovorili u svlačionici. Prvo poluvrijeme je proteklo, eto, čisto što smo bili na terenu, ništa nijesmo pokazali. U nastavku smo ušli agresivnije, napravili dvije izmjene, postigli gol donijele su neku živost, imali inicijativu. Ali u najvećoj inicijativi domaćin je imao šansu da riješi meč, mi smo pokušavali da damo gol, nismo uspjeli. Kad je sve bilo riješeno domaćin je ovjero pobjedu. Čestitam im na svemu što su uradili u dosadašnjem dijelu šampionata – kazao je Kaluđerović.