KANDIDAT ZA GLUPOST GODINE: Lovren urnebesnim autogolom obilježio derbi

0

U 19. kolu ruske Premijer lige Zenit je na svom terenu pobijedio u derbiju Spartak Moskvu rezultatom 3:1, a hrvatski fudbaler Dejan Lovren postigao je nesvakidašnji autogol.

Zenit je poveo u osmoj minuti pogotkom Azmouna, ali onda Spartak dolazi do izjednačenja nakon nespretne reakcije hrvatskog reprezentativca i stopera Zenita.

Nakon centaršuta s desne strane lopta je došla do Lovrena koji bio potpuno neometan ispred vlastitog golmana Luneva, ali tada prsima loše spušta loptu i “lobuje” golmana za 1:1.

Međutim, na Lovrenu sreću, Zenit je golovima Rakitskiyog (73) i Dzyube (90+4) u drugom poluvremenu došao do velike pobjede i punog plijena.

Zenit drži prvo mjesto ruske Premijer lige sa 41 osvojenim bodom, šest više od drugoplasiranog Spartaka.