,,Katedrala“ progutala Katalonce: Posle Reala i Barsa eliminisana iz Kupa kralja!

0

Fudbaleri Barselone eliminisani su večeras u četvrtfinalu Kupa kralja pošto su na ,,San Mamesu“ izgubili od Atletik Bilbaa rezultatom 1:0!

Čvrsta borba Bilbaa, uz malo sreće, omogućila je Baskijcima plasman u polufinale takmičenja.

Sjajan na golu domaćeg tima bio je Unai Simon koji je posebno u drugom poluvremenu branio stopostotne šanse koje su stvorili Antoan Grizman i Lionel Mesi.

Kada se činilo da slijedi produžetak, uslijedio je centaršut Ibaija Gomeza u 93. minutu, sa desne strane, a na fantastičan način, posle duela sa Serhiom Busketsom, Injaki Vilijams glavom postiže pogodak za potpuni delirijum na popularnoj ,,Katedrali“.

Nije bilo dovoljno vremena za Barsu da učini bilo šta do poslednjeg sudijskog zvižduka, te je uslijedilo ogromno slavlje domaćih navijača.